हेटौंडा – हेटौंडा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर–९ स्थित श्रीकृष्ण आदर्श इङलिस बोडिङ स्कुलले मंगलबार देउसी भैलो कार्यक्रम आयोजना गरेको छ । बालबालकाको प्रतिभा प्रस्फटन तथा संस्कृतिको संरक्षण गर्ने उदेश्यका साथ कार्यक्रम आयोजना गरिएको हो । कार्यक्रममा बिद्यालयमा अध्ययनरत बिद्यार्थीहरुले देउसी भैलोसंगै बिभीन्न सांस्कृतिक प्रस्तुति प्रस्तुत गरेका थिए ।

No description available.

बिद्यालयका सञ्चालक तथा प्रिन्सीपल नविन केसीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा ९ नम्बर वडाअध्यक्ष लक्ष्मण प्रसाद भण्डारीको प्रमुख आतिथ्यता थियो । कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि भण्डारीले देउसी भैलो कार्यक्रमले चार्डपर्बको महत्व झल्काउने वताउनुभयो । उहाँले विद्यालयले संस्कृतिको संरक्षणका लागि कार्यक्रम आयोजना गरेकोमा धन्यवाद दिनुभयो ।

No description available.

कार्यक्रममा प्याप्सनका केन्द्रीय सदस्य मदन कुमार दाहाल, प्याप्सन मकवानपुरका कोषाध्यक्ष लक्ष्मी श्रेष्ठ, सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्रका अध्यक्ष राम विष्ठ, उपभोक्ता मन्च बागमती प्रदेशका अध्यक्ष बासुप्रसाद खतिवडा लगायतकाको आतिथ्यता रहेको थियो ।

No description available.