हेटाैंडा– नेपालमा आज थप ३ हजार ८ सय ५३ जना कोरोना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् । गएको २४ घण्टामा ३ हजार ८ सय ५३ जना कोरोना सङ्क्रमणबाट निको भएर घर फर्किएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । यो सँगै कोरोना सङ्क्रमणबाट अहिलेसम्म ५ लाख ८८ हजार १ सय ८७ जना निको भएका छन् ।
यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा थप २ हजार ४ सय ४४ जना कोरोना भाइरसबाट संक्रमित भएका छन् । ६ हजार ६ सय ४८ वटा नमुनाको पीसीआर विधिबाट परीक्षण गर्दा १ हजार ५ सय ९ जना तथा ४ हजार ९ सय ९२ वटा नमुनाको एन्टीजेन विधिबाट परीक्षण गर्दा ९ सय ३५ जना गरी जम्मा २ हजार ४ सय ४४ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । आजसम्मको तथ्याङ्क अनुसार नेपालमा कोरोना भाइरसबाट निको भएको दर ९२ दशमलव ६ प्रतिशत रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । देश भरी आज कोरोना सङ्क्रमणबाट ४२ जनाको मृत्यु भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । यो सँगै कोरोना सङ्क्रमणबाट मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ९ हजार ५१ पुगेको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ ।