नेपालमा आज कोरोना भाइरसबाट ६ हजार ६ सय ५३ जना संक्रमित भएका छन् । १४ हजार १ सय ८२ वटा नमुनाको पीसीआर विधिबाट परीक्षण गर्दा ४ हजार ६ सय २४ जना तथा ६ हजार ६ सय ३१ वटा नमुनाको एन्टीजेन विधिबाट परीक्षण गर्दा २ हजार २९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । यो सहित अहिलेसम्म कोरोनाबाट संक्रमित हुनेको सङ्ख्या ५ लाख ८१ हजार ५ सय ६० पुगेको छ ।
देशभरबाट गएको २४ घण्टामा ८ हजार ६ सय ६३ जना कोरोना सङ्क्रमणबाट निको भएर घर फर्किएका छन् । आजसम्मको तथ्याङ्क अनुसार नेपालमा कोरोना भाइरसबाट निको भएको दर ८१ दशमलव ९ प्रतिशत रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । देशभरि आज कोरोना सङ्क्रमणबाट १ सय १ जनाको मृत्यु भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । यस्तै यो सँगै कोरोना सङ्क्रमणबाट मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ७ हजार ७ सय ३१ पुगेको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयका अनुसार हाल, नेपालमा ९७ हजार ६ सय ९९ सक्रिय सङ्क्रमितले आइसोलेसनमा रहेर उपचार गराइरहेका छन् ।