मकवानपुर । हेटौंडा–९, स्थित श्रीकृष्ण आदर्श ईङलिस बोर्डिङ स्कुलमा शनिबार परिकार मेला (फुड फेस्टिवल) र विज्ञान प्रदर्शनी आयोजना भएको छ । अतिरिक्त कृयाकलाप अन्तरगत विद्यार्थीहरुको सिकाई अभिबृद्धि गर्ने उदेश्यका साथ विद्यालयले परिकार मेला (फुड फेस्टिवल) र विज्ञान प्रदर्शनी आयोजना गर्नुका साथै चित्रकला र नृत्यकला आयोजना गरेकाे हो ।

पेशा, व्यवसाय र प्रविधी शिक्षामा विद्यार्थीहरुको सिकाई अभिवृद्धीका लागि कार्यक्रम आयोजना गरिएको विद्यालयका प्रिन्सिपल दुर्गा प्रसाद भट्टराईले बताउनुभयो । परिकार मेलामा विद्यार्थीहरुले बनाएका खानाका विभिन्न परिकारहरु प्रर्दशनमा राखिएको थियो । विद्यार्थीहरुले मेलामा नेपालीहरुको विभिन्न जातजातीको मौलिकता एवम् चार्डपर्व झल्कने खालका परिकारहरु तयार पारेका थिए । मेलामा तिहार स्पेशल, छठ स्पेशल, तिज स्पेशल, दशैं स्पेशल, ल्होसार स्पेशल, नेवारी खाजा स्पेशल, होली स्पेशल, मकर संक्रान्ति स्पेशल परिकारका साथै आइसक्रिम र म.म समेत राखिएको थियो ।

त्यस्तै विद्यालयमा परिकार मेलासंगै विज्ञान प्रदर्शनी र चित्रकला तथा नृत्यसमेत आयोजना गरिएको विद्यालयका प्रिन्सिपल भट्टराईले बताउनुभयो । विद्यार्थीहरुको वैज्ञानिक सोचाई, अध्ययन र अनुसन्धान गर्ने बानीको विकास गराउन विद्यालयका विद्यार्थद्धारा तयार पारिएको विज्ञान सम्बन्धी प्रदर्शनी आयोजना गरिएको हो ।

No description available.
May be an image of text that says 'SCIENCE EXHIBITION KAS.E.S'
May be an image of 4 people, people standing and indoor
May be an image of 3 people and people standing
May be an image of 5 people, people standing and people sitting
May be an image of 1 person
May be an image of 6 people and people sitting
May be an image of 5 people, people sitting, people standing and outdoors
No description available.
No description available.
No description available.
No description available.
No description available.
No description available.
No description available.
No description available.
No description available.
No description available.