हेटौंडा– नेपाल भारत मैत्री संघको समन्वयमा विभिन्न संस्थाको सहयोगमा हेटौंडा अस्पताललाई आज स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण गरिएको छ । हेटौंडा अस्पताललाई १० सेट आइसीयु बेड, २ सेट अक्सिजन कन्ट्र्याक्टर, २ सय सेट पीपीई हस्तान्तरण गरिएको हो ।

करिब ४५ लाख रुपैयाँ मूल्य बराबरको स्वास्थ्य सामग्री आज बिहान नेपाल भारत मैत्री संघका अध्यक्ष राजकुमार सिन्धीले बागमती प्रदेश सरकारका सामाजिक विकास मन्त्री यूवराज दूलाललाई हस्तान्तरण गर्नुभयो ।नेपाल भारत मैत्री संघको समन्वयमा नेपाल एसबीआई बैंक, एभरेष्ट बैंक, लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनि नेपाल, एसियन पेन्टस् र बर्जर पेन्ट्सको सहयोगमा स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण गरिएको हो । हेटौंडा अस्पताललाई प्राप्त स्वास्थ्य सामग्री महत्वपूर्ण र उपयोगी भएको उल्लेख गर्नुहुँदै हेटौंडा अस्पतालका बालरोग विशेषज्ञ डा. हरिबहादुर खड्काले कोरोना भाइरसको रोकथामको अभियानका साथै भोलिका दिनमा हेटौंडा अस्पतालको सेवा प्रवाहलाई प्रभावकारी बनाउन पनि प्राप्त सामग्री उपयोगी हुने बताउनुभयो । स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण कार्यक्रममा सहयोगी संस्थाका प्रतिनिधिका साथै हेटौंडा अस्पताल विकास समितिका अध्यक्ष प्रकाश पौडेल, अस्पताल प्रमुख डा. प्रविण श्रेष्ठलगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।